Tilbake til alle rapporter

Tett vegetasjon langs veien

Rapportert i kategorien Trær anonymt 19:02, man. 12 september 2011

Sendt til Steinkjer 2 minutter senere

Tett vegetasjon langs veien gjør veien uoversiktlig. Burde vært ryddet langs FV276 mellom Fossem og Sunnan!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:58, tor. 13 oktober 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:56, lør. 12 november 2011

  • Gammel sak. Lukkes som løst.

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 00:01, ons. 18 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter