Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:23, søn. 14 november 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Ikke liv i gatelysene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke gatelys i Solbakkveien og øvre del av Sisuveien i Rafsbotn

    Sendt inn av Steffan Nilsen 15:33, ons. 17 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?