Tilbake til alle rapporter

Nå har vi vært uten gatalys i over 14 dager, vi har små barn i mange husstander her. Dette er uholdbart, dette må det bli en ordning på!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:09, søn. 14 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland mindre enn et minutt senere

Nå har vi vært uten gatalys i over 14 dager, vi har små barn i mange husstander her. Dette er uholdbart, og dette må det bli en ordning på!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter