Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i stolpe ved Ekornlia 7

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:39, søn. 14 november 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mangler lys i stolpe ved Ekornlia 7 like ved postkassestativet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:40, tir. 14 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:08, onsdag 12 januar 2022, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter