Tilbake til alle rapporter

Fritt for lys i stolpe. Vært borte lenge. Bor barn og eldre rett over veien og det er viktig med lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Line kristin Pettersen 21:09, søn. 14 november 2021

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Lyset i ene stolpen har vært til og fra i flere år. Nå er det helt mørkt. Trengs lys forvdet ferdes folk langs veien hele tiden. Mange barn som går her!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?