Tilbake til alle rapporter

Tett avløp?

Rapportert anonymt 17:50, man. 15 november 2021

Sendt til Nordland og Sortland 5 minutter senere

Det ser ut til at grøfta er tett. Med mere vann vil det renne over og nedover sideveien mot oss. Vi har brukt mye penger på å ruste opp veien og vil ikke at den skal bli vasket ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?