Tilbake til alle rapporter

Ikke trygg nok, gang og sykkelvei for skolebarn.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:56, ons. 17 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Ønsker bom på gang og sykkelveien ved Ryli bhg da skolebarn bruker denne og privatbiler kjører på denne gang og sykkelveien der selv om det er en annen utkjøring for biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter