Tilbake til alle rapporter

Ikke trygg nok, gang og sykkelvei for skolebarn.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:56, ons. 17 november 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ønsker bom på gang og sykkelveien ved Ryli bhg da skolebarn bruker denne og privatbiler kjører på denne gang og sykkelveien der selv om det er en annen utkjøring for biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?