Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys ved skulevegen 9 i krysset til Hamrane, ved Hamrane 6 og ved skulevegen 16/18. I tillegg er det eit nytt hull vegen bed Skulevegen 9. Dette hullet vert fort større og er èin stor fare for botn som bruker vegen som skuleveg og nyttar seg av sparkesykkel og sykkel. Må fildata fort

Rapportert i kategorien Gatelys av Irene Holm Sæterlid 20:55, ons. 17 november 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Mangler gatelys ved skuleveke 9 og 16, samt ved Hamrane 6. Det er i tillegg nytt hull i vegen ved Skulevegen 9. Dette er svært farleg for skuleelevar som bruker sparkesykkel og sykkel. Dette er skuleveg for dei fleste elevane i bygda. Må fildata fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for melding. Gatelys blir utbedra fortløpende. Vegen med slaghull skal asfalterast innan kort tid.

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 21:26, tor. 18 november 2021

  • ..

    Sendt inn av Andrei Napau 23:23, man. 29 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter