Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing/salting

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 08:25, tor. 18 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

Svært glatt på gang og sykkelveien, barn på vei til skolen og syklister sklir på isen. Her må det strøs FØR skolen starter, dette er ikke trygt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?