Tilbake til alle rapporter

Det er en klynge på 5 gatelys som er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:17, fre. 19 november 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er en klynge ved rundkjøringen, ca 5 gatelys er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?