Tilbake til alle rapporter

Ikke strødd samt store sneklumper mot p-plass

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Bjørn-Tore Thomassen 07:34, fre. 19 november 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det var ikke strødd igår og ikke idag på gangvei langs bygget. Det ligger store sneklumper mot p-plass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?