Tilbake til alle rapporter

Gjørme i veibanen, manglende renhold.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:08, fre. 19 november 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Fortsatt ikke noe renhold her. Veien fremstår som en traktorvei. Entreprenøren som bygger ny ungdomsskole utfører ikke renhold av FV. Kjører her hver dag. Hvem kan jeg sende regningen for renhold av bilen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?