Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veg/gangveg som følge av vann som kommer opp fra bakken

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Torstein 16:46, fre. 19 november 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Det har kommet vann opp fra bakken i over et år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er varslet mange ganger, da dette er gangveg for skolebarn o.l. Kommunen tar ikke tak i problemet.

    Publisert anonymt 17:26, tir. 21 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 17:27, tir. 21 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?