Tilbake til alle rapporter

Virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:34, søn. 21 november 2021

Sendt til Halden og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Lyset har ikke virket siden det ble byttet stolpe i sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:55, man. 20 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 09:30, tirsdag 18 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?