Tilbake til alle rapporter

Trengs nytt lys i gatelykt mellom Roald Amundsensgate 22 og 23,den går litt av og på.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:48, man. 22 november 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Manglende lys i gatelykt mellom Roald Amundsensgate 22 og 23..lyser noen ganger,for det meste ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:50, tir. 21 desember 2021

  • Byttet til LED

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Otera Traftec 11:31, torsdag 3 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?