Tilbake til alle rapporter

Belysning.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Grete Grete Lyngstad 18:25, man. 22 november 2021

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Det mangler lys i 3 stolper. I tillegg er det mange hull i veien som gjør det utfordrende å gå uten å vikle føttene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?