Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i to stolper

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:50, tir. 23 november 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Mangler lys gjennom hele svingen, og stolpene utenfor 27 og 29 er mørke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 01:27, søndag 2 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 01:27, søndag 2 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?