Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Hansen 11:17, tir. 23 november 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Mangler gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:26, tir. 21 desember 2021

  • Fortsatt mørkt i gata. Veidestien, Røssern.

    Sendt inn av Øystein Hansen 12:26, tir. 21 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:14, tirsdag 18 januar 2022

  • Helt håpløst. Går heldigvis mot lysere dager.

    Sendt inn av Øystein Hansen 14:14, tirsdag 18 januar 2022

  • Fortsatt mørkt i Veidestien!

    Sendt inn av kristin hjertvik 21:58, mandag 24 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:30, tirsdag 15 februar 2022

  • “Fortsatt mørkt i Veidestien!”

    Sendt inn av Øystein Hansen 15:30, tirsdag 15 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Øystein Hansen 16:03, tirsdag 15 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?