Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien før og etter merket. Veien er svært skitten, ikke egnet hverken for kjørende eller gående.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lizbeth Bryøen 16:33, tir. 23 november 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det er flere store hull på strekningen bildet viser. Veien er svært skitten og bør gruses grundig snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?