Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt ved 53d,har vært ute av drift siste året

Rapportert i kategorien Gatelys av Helge Stølsvik 17:47, tir. 23 november 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Defekt gatelys Hornnesvegen 53d,lyset har vært defekt siste året

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:03, ons. 22 desember 2021

  • Virker som om ein ikkje blir hørt ,har vært i kontakt med teknisk avdeling i Sunnfjord kommune i tillegg til her på fixgatami.ingenting skjer…på Hovudvegen frå stykkje og utover er alle gatelysene blitt skiftet,men på veg ned til snuplass ved 55a er ingen lamper bytta,dette er og kommunal veg,og burde blitt tatt med når dei bytta i hovudvegen,den lampa eg har meldt inn har somsagt ikkje fungert siste året.

    Sendt inn av Helge Stølsvik 14:03, ons. 22 desember 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:47, onsdag

  • Synest dette er for dårlig,etter gjentatte henvendelser angående dette skjer det ingen ting…..

    Sendt inn av Helge Stølsvik 14:47, onsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter