Tilbake til alle rapporter

Meger djupe hull i vegkryss, Moldtaksvegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:33, ons. 24 november 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Konstant problem med hull i vegen i dette krysset. Må fikse underlaget, slik at vi slepp å ødelegge bilane på dårleg reperasjon som ikkje fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:35, ons. 22 desember 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter