Tilbake til alle rapporter

3 lyktestolper stått uten lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tina_Raunholm@hotmail.com 20:04, ons. 24 november 2021

Sendt til Narvik og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

3 stk lyktestolper langs veien uten lys som gjør gata mørklagt. Har ikke vært lys etter graving i sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?