Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:13, ons. 24 november 2021

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

3 stk på samme rekke som ikkje virker. Desse går ganske ofta.Bør heila lyset byttes ut på desse 3 stolpene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding sendt FK

    Sendt inn av stein.erik.lyslo@bomlo.kommune.no 13:03, tor. 25 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:25, tor. 23 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:25, tor. 23 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?