Tilbake til alle rapporter

Midlertidig varselskilt gjenglemt i veibanen

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Tom Sunde 22:23, ons. 24 november 2021

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

I forbindelse med lapping av asfalt i kjørebanen, ble dette skiltet satt opp. Nå er det satt på tvers i veibanen, så det er vanskelig å få øye på om en kommer syklende/kjørende på kveldstid. Fare for en ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:03, ons. 22 desember 2021

  • Ingenting skjedd. Av og til ligger skiltet i veibanen, til andre tider står det på tvers slik bildet viser. I helgen lå det veltet inn på fortauet til fare for sparkesykler og gående.

    Sendt inn av Tom Sunde 23:03, ons. 22 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?