Tilbake til alle rapporter

Lysene i gata lyser ikke lenger!

Rapportert i kategorien Gatelys av Andreas Kjøndal 14:39, tor. 25 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal mindre enn et minutt senere

Lysene har slutta å fungere

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene i Rosnesveien 6-24 fungerer ikke

    Sendt inn av Roald Ballestad 08:03, søn. 19 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter