Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Silje Christin Bostad 21:19, tor. 25 november 2021

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Ett gatelys som ikke lyser. Er gangfelt der, så bør fikses med tanke på trafikksikkerhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?