Tilbake til alle rapporter

Asfalt har begynt å gi etter rundt kumlokk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Silje Lønhøiden 22:31, tor. 25 november 2021

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Jeg rapporterte dette kumlokket tidligere i høst også, fordi det smeller når biler kjører på det. Det smeller fortsatt, og nå har i tillegg asfalten begynt å smuldre opp rundt kumlokket. På tide å få or gjort føre det skjer en ulykke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?