Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i lyktestolpe utenfor barnehage

Rapportert i kategorien Gatelys av Villa Øst barnehage 10:47, fre. 26 november 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er ikke lys i lyktestolpen utenfor barnehagen. Det er skummelt med så mange barn og biler i denne mørke tiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:55, tir. 28 desember 2021

  • It har tanken too Long.

    Sendt inn av Villa Øst barnehage 09:55, tir. 28 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?