Tilbake til alle rapporter

Stort hull midt i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av John 12:11, fre. 26 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Bildene sier vel det meste

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her har det ikke skjedd noen ting

    Publisert anonymt 20:00, mandag 7 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?