Tilbake til alle rapporter

Gatelyset ved inngangen til bedehuset er svart

Rapportert i kategorien Gatelys av Albert Hendrik Sijtsema 16:43, lør. 27 november 2021

Sendt til Sør-Aurdal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Svart gatelys ved inngangen til Bagn bedehus

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:00, lør. 25 desember 2021

  • Problemet ble løst etter noen dager. Takk til den ansvarlige på teknisk etat i Sør-Aurdal kommune

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Albert Hendrik Sijtsema 17:00, lør. 25 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?