Tilbake til alle rapporter

Gatelykt ved akebakken i Folkeparken virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristin Garcia de Presno 18:37, søn. 28 november 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Det hadde vært kjekt med litt mere lys i akebakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?