Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved Angedalen Skule defekt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Roger Indrebø 11:52, man. 29 november 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys som lyser opp kryss/bru og busstopp har vert ute av drift i lengre tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har ikkje vert lys i desse 2 på 6 månader

    Sendt inn av Randi.farsund@enivest.net 18:24, ons. 1 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter