Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler i Fosseveien fra innkjøring Cathrineholm og opp bakken.

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Johannessen 13:52, man. 29 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Det har manglet lys en stund (LED armaturer)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, man. 27 desember 2021

  • Kommunen har meldt tilbake at det er flere grunneiere i området. Disse har trær som står på privat grunn og som av og til faller over lysledningene. Kommunen jobber med saken da det handler om hvem som har ansvar for situasjonen.

    Sendt inn av Knut Johannessen 17:33, man. 27 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter