Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikkje.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:25, man. 29 november 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gatelys fungerer ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for melding. Gatelys blir utbedra fortløpende.

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:55, tir. 30 november 2021

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 14:34, mandag 24 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?