Tilbake til alle rapporter

Hele Kløversvingen er mørk!

Rapportert i kategorien Gatelys av Tina Edvardsen 17:44, tir. 13 september 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Drangedal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Jeg telte alle gatelysene som fungerte fra jeg kjørte inn i Kløversvingen til jeg var på toppen; jeg talte kun to...Resten fungerte ikke (dvs at 13 gatelys er ute av drift). Dette er skummelt og farlig med tanke på alle barna som går der i mørket på vei til skolen. Håper at dette blir utbedret raskt. Tusen takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt noen som ikke virker, men mesteparten er byttet ut.

    Sendt inn av Tina Edvardsen 11:33, tor. 13 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter