Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting, ikke strødd

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Alexander Holtet 09:04, ons. 1 desember 2021

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Antar bildene viser problemet mtp brøyting av fortau. Det er heller ikke strødd, noe som egentlig har vært standarden de siste årene, fortauet i Kloppenebakken blir alltid strødd, i Torbjørnsbu max en to tre ganger hver vinter..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter