Tilbake til alle rapporter

Is på vegen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Sindre Nordhus 20:48, ons. 1 desember 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stord 1 minutt senere

Veldig glatt is på vegen, og gjer det vanskeligere å komme seg fram

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er sendt vidare til Stord kommunalteknikk, avdeling for veg.

    Venleg helsing fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 08:48, tor. 2 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?