Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av dollie@online.no 13:55, man. 6 desember 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys mangler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:07, mandag 3 januar 2022

  • Ingen gatelys fungerer på Gamle Stadion fra Trosvik torv til Holmengata ! Mange eldre og funksjonshemmede bor i området ,kan være farlig på kveld ,natt mht fremkommelighet .

    Sendt inn av dollie@online.no 18:07, mandag 3 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:45, mandag 31 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 19:22, mandag 28 februar 2022

  • Tidkrevende og langvarig.

    Sendt inn av dollie@online.no 19:22, mandag 28 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?