Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting/feiing

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 13:36, søn. 5 desember 2021

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gang-/sykkelvei har ikke vært brøytet/feid siden den ble byggget. Gjelder også liten stubb ved innkjøring til kraftverket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Brøytet noen ganger nå

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:52, tirsdag 18 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:52, tirsdag 18 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?