Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:06, man. 6 desember 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Gatelysene i Oline Bøes vei og Nygårdsveien er ikke påskrudd på nattestid og mens det er mørkt ute.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?