Tilbake til alle rapporter

Ikke bra nok måkt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Bernt Burnett 00:36, tir. 7 desember 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Da måke bilen måkte og strødde så tok han ikke med den metern i brede med snø som han skjøv mot min mur . Ikke bra nok .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?