Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veien der det er gravd for vannledningen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Asbjørn Solberg-Eriksen 16:59, tir. 7 desember 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Det er et dypt hull i kanten på asfalten der det er gravd for vannledningen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra problemet ble raskt løst

    Sendt inn av Asbjørn Solberg-Eriksen 07:32, onsdag 5 januar 2022, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter