Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Asle Bigset 20:55, tir. 7 desember 2021

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Nettopp vert fikset. Varte i 1 eller 2 uker så sluttet de å lyse igjenn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Virker ikke

    Publisert anonymt 20:59, fre. 10 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?