Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys Knausvegen 25

Rapportert i kategorien Gatelys av Simen Andersen 14:24, tir. 14 desember 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mulig pæren i gatelyset har tatt kvelden. Fint hvis dere kan komme og ordne dette

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:05, tirsdag 11 januar 2022

  • Fremdeles mørkt gatelys i Knausvegen 25 - Fint hvis dere kan komme og fikse dette snart.

    Sendt inn av Simen Andersen 17:05, tirsdag 11 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:14, torsdag 10 februar 2022

  • Gatelyset som er mørkt er Knausvegen 16

    Sendt inn av Simen Andersen 10:14, torsdag 10 februar 2022

  • Byttet pære

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Otera Traftec 08:59, tirsdag 15 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?