Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting. Alltid samme sted

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Stine Syvertsen 07:43, fre. 10 desember 2021

Sendt til Sarpsborg og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Snø, grus eller glass - her bruker de for store maskiner og tar ikke GS-veien bak busskuret. Lite snø som smelter til uka går greit, men ved større snøfall blir dette et problem. Hver eneste år siden det ble bygd har det vært slik som dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:23, fredag 7 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Stine Syvertsen 09:23, fredag 7 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?