Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting igjen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:06, man. 13 desember 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 4 minutter senere

Igjen er sidegaten vår IKKE frest selv om resten av gata til slutt ble frest så er ikke sidegaten inn til de 8 husene her frest. det er for dårlig når det er nesten ei uke siden snøen kom. det er så smalt at det er fare for å ripe opp biler og brannbiler vil ikke klare å komme seg inn i gata slik det er nå. håper dette kan bli fikset så raskt som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?