Tilbake til alle rapporter

Djupt hull rundt kummelokk som er laust

Rapportert i kategorien Gater/Veier av SondreLygre 16:50, man. 13 desember 2021

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Slag hull kumelokk og ring har sege ned undre asfalt kant og danner eit slag hull

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?