Tilbake til alle rapporter

Mangler strøing

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Simen Andersen 14:24, tir. 14 desember 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Heisann. Det har vært stort sett bra m strøing på Smeby men fra Knausvegen 25 og nedover har det ikke blitt gjort. det er en liten bakke her så det er veldig glatt - fint hvis dette kan bli ordnet, Gatelyset utenfor knausvegen 25 virker heller ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?