Tilbake til alle rapporter

Tett dreneringskum i krysset Kolavegen - Troåsvegen

Rapportert anonymt 21:20, tir. 14 desember 2021

Sendt til Hordaland og Kvinnherad 4 minutter senere

Kommentarer er tett, vatnet renn over vegen og inn på eigedomane på nedsiden av Kolavegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:52, ons. 9 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:52, ons. 9 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?